BOOK TOURS ONLINE WITH 10% LOWER PRICES!

Jakiej pogody należy się spodziewać w Alanyi w październiku?

Jakiej pogody należy się spodziewać w Alanyi w październiku?

Październik większości osób kojarzy się z głęboką jesienią. W Polsce mamy już chłodne dni, jeszcze chłodniejsze noce i powoli robimy przymiarkę do naszych zimowych kurtek. A jak to wygląda w Alanyi?

Jak wiecie Riwiera słynie z nieznośnie upalnego lata, które zaczyna się z początkiem lipca i kończy się z początkiem września. W tym okresie temperatury są trudne do wytrzymania a wilgoć oblepia każdy milimetr naszego ciała. To zdecydowanie miesiące dla osób, które uwielbiają upał i żar z nieba. Za to październik to miesiąc, w którym warto przyjechać do Alanyi, aby odpocząć od deszczu i chłodu. Ten miesiąc na Riwierze jest idealny na zwiedzenia, ale również możecie skorzystać z kąpieli w morzu i na pewno wrócicie opaleni! Pogoda jest naprawdę przyjemna, a wieczorami trzeba nawet narzucić coś na siebie. Temperatura w ciągu dnia wynosi od około 25 do 28 stopni. W nocy spada do około
15-18 stopni. Rzadko zdarzają się tez opady deszczu – te zaczynają się od listopada.

Jeśli więc macie ochotę na zwiedzanie i spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody i przyjemniej pogodzie… Rezerwujcie wycieczki i przejeżdżajcie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Satisfaction guaranteed

With JoinTrips you will visit the most interesting places of the Turkish Riviera

Cheaper when booking online

When booking online, prices are 10% lower

Customers from all over the world

We offer tours in various languages

100% secure payments

Bank transfer / MasterCard / Visa / iyzico