BOOK TOURS ONLINE WITH 10% LOWER PRICES!

Którego operatora sieci komórkowych wybrać w Turcji?

Którego operatora sieci komórkowych wybrać w Turcji?

Błogie wakacje w Turcji… Relaks, głowa wolna od codziennych spraw i problemów. Wakacje wakacjami, ale nie ma co się czarować. Bez internetu za długo nie wytrzymamy. Co zrobić gdy hotelowe WiFi nie wystarcza? Trzeba wybrać któregoś z dostępnych na rynku operatorów. A my właśnie spieszymy z pomocą i przedstawiamy Wam oferty trzech, głównych tureckich operatorów.

1. Turkcell

Ten operator ma specjalną ofertę turystyczną pod nazwą  „Tourist Welcome Pack”. Pakiet będzie przypisany do użytkownika, który kupi i opłaci z góry kartę SIM oraz pakiet. Przy kupowaniu karty SIM należy mieć ze sobą paszport, bez niego nie zostanie nam przypisany numer.

Cena pakietu to: 289 tl+112tl za kartę sim. W cenie mamy 20GB internetu+200 minut rozmów w Turcji+zniżki do niektórych restauracji,hoteli, wypożyczalni samochodów itp.

Pakiet jest ważny przez 30 dni.

2. Vodafone

Tutaj również mamy do dyspozycji specjalny pakiet turystyczny „Tourist Exclusive Pack”. Najpierw należy kupić opłacona z góry kartę SIM, a następnie, po aktywacji możemy kupić pakiet z internetem i minutami. Również musimy pamiętać, aby mieć ze sobą paszport.

Cena pakietu to: 100 tl+ opłata za kartę SIM, która jest różna w zależności od sklepu. Pakiet zawiera 20 GB internetu+750 min. rozmów krajowych+1000 SMS.

Pakiet jest ważny 28 dni. Po skończonym urlopie nie trzeba tego nigdzie zgłaszać, karta jest automatycznie dezaktywowana po 60 dniach.

3. Turk Telekom

U tego operatora, nie znajdziemy specjanie wyodrębnionego pakietu dla turystów.  Możemy za to kupić, tak jak u innych operatorów, kartę SIM i zwykły pakiet, który po prostu nam odpowiada.

Cena karty SIM to 130 tl+ wybrany pakiet.

Najlepiej wybrać się do punktu operatora i poprosić o pakiet z dużym internetem, który wystarczy na tydzień. Ceny pakietu są wypisane na dużej tablicy, więc nie powinno być żadnych problemów.Karta SIM oraz pakiet są standardowo ważne przez 30 dni.

Tak prezentują się oferty operatorów tureckich. Niezależnie którego operatora wybierzemy, musimy udać się do punktu i załatwić sprawę stacjonarnie. Pamiętajmy o zabraniu ze sobą paszoprtu! Jest niezbędny do rejestracji numeru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Satisfaction guaranteed

With JoinTrips you will visit the most interesting places of the Turkish Riviera

Cheaper when booking online

When booking online, prices are 10% lower

Customers from all over the world

We offer tours in various languages

100% secure payments

Bank transfer / MasterCard / Visa / iyzico