BOOK TOURS ONLINE WITH 10% LOWER PRICES!

Rafting

Idealna wycieczka na upalne dni w Turcji

Czy zastanawialiście się, co można robić w upalne dni w Turcji? Lubicie ekstremalne przygody połączone z rozrywką? A może chcielibyście spędzić aktywnie czas z rodziną? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi TAK, to jesteście w dobrym miejscu, ponieważ możemy zabrać Was na RAFTING!

Czym jest rafting i jak dokładniej wygląda?

Rafting to spływ rzeką lub potokiem w ekstremalnych warunkach. Różni się od klasycznego flisu przede wszystkim ilością przeszkód i licznymi wywrotkami – nie bez znaczenia jest też sam nurt rzeki. Najtrudniejsze odcinki tras przeznaczonych do raftingu są pełne fal i silnych prądów wodnych. Kolejną ważną różnicą jest ilość uczestników – o ile spływ kajakiem jest możliwy w pojedynkę, spływ o wiele większym pontonem dedykowanym do raftingu wymaga pracy zespołowej.

Jeśli Was przekonaliśmy, to wystarczy zarezerwować wycieczkę, a następnie spędzić czas na emocjonującym spływie rzecznymi pontonami po tureckiej, górskiej rzece w Parku Narodowym Kanionu Köprülu, czyli Kanionie Antycznych Mostów w wysokich górach Taurus! Oferowana przez nas eskapada to aż 14 kilometrów świetnej zabawy, zimnej wody, wirów, progów rzecznych, licznych wywrotek i rywalizacji z innymi pontonami! Jest to więc zabawa dla małych i dużych i nawet dla tych, co nie potrafią pływać! Temperatura wody wynosi zaledwie 10-15 stopni nawet latem, także przygotujcie się na orzeźwiającą kąpiel i czas pełen adrenaliny i zabawy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Satisfaction guaranteed

With JoinTrips you will visit the most interesting places of the Turkish Riviera

Cheaper when booking online

When booking online, prices are 10% lower

Customers from all over the world

We offer tours in various languages

100% secure payments

Bank transfer / MasterCard / Visa / iyzico